ГоловнаПослуги Проектування

Проектування

Професійно складемо проект будь-якої складності!

ЯКІСТЬ

функціональні та креативні рішення, що задовольняють унікальні потреби кожного замовника

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

проєктування, розробка креслень, 3D візуалізації інтер’єрів

ДОСТУПНІСТЬ

ми пропонуємо цілий ряд послуг з можливістю вибору відповідного цінового діапазону

1

Технічне завдання

Наш дизайнер зустрічається з вами, консультує і допомагає в складанні ТЗ

2

Договір

Укладаємо договір про вартість і терміни виконання робіт

3

Виїзд на об'єкт

Заміряємо і виконуємо фото / відеофіксацію об'єкта

4

Планування

Готуємо планувальне рішення (перепланування, розстановка меблів)

5

Візуалізація

Створюємо 3D-візуалізацію і робочі креслення

6

Бонус

Надаємо знижку на будівельні матеріали 10-20% в магазинах партнерах

Наші переваги:

Якісно і вчасно виконаний проект

Професійний підхід

Подальші послуги по встановленню та обслуговуванню

Створення комунікаційних систем в квартирі або будинку, будь то водопостачання, опалення або тепла підлога, в обов’язковому порядку починається з проектування. Саме розробка проекту, як перший крок на шляху до монтажу, стане гарантією того, що створена система буде не тільки ефективною, але ще і надійною.

Звичайно, ми не будемо заперечувати той факт, що проектування системи водопостачання, опалення або теплої підлоги – це додаткові витрати, які не входять до вартості самого монтажу. І також хочемо відзначити, що далеко не завжди власники житла вважають ці витрати доцільними, приймаючи рішення погоджувати кожну ділянку системи з монтажниками в ході виконання самого монтажу.

Так, дійсно. Можна зробити й так. Однак, це не найкраще рішення. І ось чому

Переваги монтажу системи за готовим проектом

В першу чергу, проект дозволяє об’єктивно оцінити всі витрати на матеріали і обладнання, які повинні будуть використовуватися в ході монтажу. Без проекту розмір даних витрат може бути озвучений лише приблизно. А в ході монтажу, можливо, з’ясується, що якийсь нюанс не був врахований і це суттєво збільшить бюджет на створювану систему.

Крім того, проект дозволить оцінити рівень складності монтажу системи, який в свою чергу впливає на вартість послуг фахівців-монтажників. При відсутності проекту в ході виконання робіт може стати зрозуміло, що знову таки якийсь нюанс не був врахований під час обговорення. Це може збільшити складність робіт, в результаті чого зросте вартість послуги.

Але це все одна сторона питання – фінансова. Що ж стосується другої сторони, то вона є технічною і являє собою ось яку картину. Проект системи опалення, водопостачання або теплої підлоги – це фактично її моделювання за допомогою комп’ютерних програм, яке дозволить побачити, що собою представляє система після здійснення монтажу.

А це, в свою чергу, дозволить підібрати обладнання та інші елементи відповідних параметрів. Наприклад, труби необхідної товщини. Або радіатори необхідної потужності. Це важливо тому, що при інших параметрах складових, система хоч і буде працювати, але якщо параметри будуть менше необхідних, то ефективної її назвати не вийде.

Всі ці проблеми вирішуються саме проектуванням системи до моменту монтажу. Так, це коштує грошей. Але при цьому ви твердо будете знати суму витрат, яка в ході виконання робіт не буде збільшена. А ще можливості системи будуть цілком і повністю відповідати вашим потребам.

Проектування комунікаційних систем співробітниками «SDOM»

Наші співробітники мають великий досвід проектування різних систем комунікації, як для приватного будинку, так і для квартири. У нашій компетенції знаходиться розробка проектів систем:

  • водопостачання;
  • опалення;
  • теплої підлоги.


А також ми розробляємо проекти монтажу:

  • котелень;
  • навісних котлів;
  • радіаторів опалення;
  • теплових насосів.

Проекти, створені нашими фахівцями, будуть відповідати всім чинним українським і міжнародним стандартам, завдяки чому вони пройдуть перевірку і затвердження в будь-яких державних і контролюючих інстанціях.

І якщо разом з проектуванням ви захочете замовити монтаж системи нашими фахівцями, то в такому випадку проект ми розробимо для вас абсолютно безкоштовно.

«SDOM» – розробка проектів, що відповідають державним стандартам.

Скільки буде коштувати проектування?
Залиште заявку

на розрахунок точної вартості Вашого проекту