Монтаж котелень

Допоможемо обрати кращий для Вас варіант котельні та професійно змонтуємо!

Що робимо
 • Проектування згідно з вимогами
 • Підбір якісного обладнання
 • Оцінка повної вартості і строків виконання роботи
На етапі монтажних робіт:
 • Правильна установка котельні згідно з проектом
 • Швидкий монтаж відповідно до встановлених термінів
 • Перевіряємо працездатність встановленої котельні і вводимо її в експлуатацію
Переваги

Робимо все в комплексі:

Підбираємо тільки якісний матеріал , за який несемо відповідальність!

Виконуємо роботу максимально швидко і якісно , не витрачаючи даремно Ваш та свій час

Наша команда не стоїть на місці, а постійно навчається і застосовує сучасні технології в роботі

Що ви отримуєте:

Правильно змонтовану котельню

Ефективну роботу опалювальної системи - Ви будете платити за опалення менше!

Довговічну безперебійну роботу котельної установки

Котельня, незалежно від того, встановлена ​​вона біля приватного будинку, багатоквартирного, торгового центру чи іншої нерухомості, являє собою одночасно і дуже складний, і дуже важливий об’єкт, що забезпечує працездатність основних комунікацій в будівлі. Устаткування котельні є запорукою цілорічної подачі гарячої води і функціонування опалення в холодну пору року. Тому, монтаж котельні слід доручати виключно професіоналам з великим досвідом, щоб звести до мінімуму ймовірність виходу будь-якого елементу котельні з ладу.

Наша компанія працює на українському ринку, пропонуючи свої послуги жителям Києва та Київської області. За цей період часу ми виконали монтаж «під ключ» котелень, що функціонують на різних видах палива і відрізняються між собою рівнем складності. Звертаючись до фахівців «SDOM», ви отримаєте не просто монтаж обладнання, а виконання всього спектра завдань, без вирішення яких котельня в принципі не буде функціонувати.

Комплексне вирішення питання монтажу котельні майстрами «SDOM»

Монтаж котельні «під ключ» передбачає виконання таких робіт:

 • проектування об’єкта;
 • підбір обладнання;
 • закупівлю матеріалів;
 • монтаж обладнання;
 • тестування системи;
 • запуск в роботу

Всі ці завдання знаходяться в компетенції наших фахівців. При чому, для нас абсолютно не має значення, якому саме енергоносія ви віддасте перевагу:

 • газ;
 • електрика;
 • тверде паливо.

Наші фахівці зможуть забезпечити якісне і професійне виконання кожного етапу, починаючи від проектування і закінчуючи запуском, незалежно від вимог, які будуть пред’явлені з вашого боку.

Також хочемо зазначити, що якщо вам необхідна допомога лише в деяких питаннях, наприклад, потрібно тільки монтаж або потрібен виключно проект, ми вирішимо поставлене вами завдання.

Наші фахівці враховують всі тонкощі при монтажі котельні.

Для того щоб котельня могла належним чином забезпечувати подачу в будівлю гарячої води і роботу опалення, недостатньо купити необхідне обладнання і виконати комунікацію за допомогою труб. В першу чергу, необхідно грамотно і точно розрахувати, котельня якої потужності потрібна в даному випадку, виходячи з кількості споживачів, якими в даному питанні виступають водопровідні крани і опалювальні радіатори.

При найменших помилках, допущених під час розрахунків, велика ймовірність того, що котельня просто не впорається із забезпеченням будівлі гарячою водою і теплом. І навіть якщо мова йде про невеликий приватний будинок, брак потужності котельні його власники побачать, відкриваючи гарячу воду одночасно в декількох кранах, включаючи в роботу всіх опалювальних радіаторів.

Як бачите, досить зробити помилку в самому початку, в ході проектування, і вона буде помітна в ході експлуатації котельні. І таких помилок, які можуть вплинути на ефективність котельні не в кращу сторону, в ході різних етапів монтажу може бути допущено чимало. Ось чому роботи по створенню котельні треба довіряти виключно досвідченим майстрам.

Фахівці компанії «SDOM» завжди готові продемонструвати професіоналізм, показавши виконані проекти, замовники яких залишилися задоволені результатом.

Обслуговування котельні в процесі експлуатації

Яким би якісним не був монтаж, необхідно розуміти, що котельня – це складний об’єкт, що складається з великої кількості елементів і різного устаткування. І, як будь-який складний об’єкт, котельня потребує профілактичного, а іноді і ремонтного обслуговування.

Причинами необхідності таких робіт можуть стати, наприклад, зношені в ході експлуатації витратні матеріали та інші фактори.

Фахівці компанії «SDOM» надають гарантійні зобов’язання на кожну змонтовану котельню.

«SDOM» – це професійний монтаж котельні з урахуванням найдрібніших деталей.

Залишилися питання?
Заповніть заявку

і ми відповімо на них в найближчий час!