Монтаж водопостачання

Установка системи водопостачання - дуже важливий етап будівництва вашого об'єкта!

Що робимо
  • Підбір обладнання;
  • Закупівля матеріалів;
  • Оцінка повної вартості і строків виконання роботи
На етапі монтажних робіт:
  • правильна установка котельні згідно з проектом
  • швидкий монтаж відповідно до встановлених термінів
  • перевіряємо працездатність встановленої котельні і вводимо її в експлуатацію
Переваги

Робимо все в комплексі:

Підбираємо тільки якісний матеріал , за який несемо відповідальність!

Виконуємо роботу максимально швидко і якісно , не витрачаючи даремно Ваш та свій час

Наша команда не стоїть на місці, а постійно навчається і застосовує сучасні технології в роботі

Що ви отримуєте:

Правильно встановлену систему водопостачання

Технічне обслуговування

Довговічну безперебійну роботу системи водопостачання

Монтаж водопостачання, що виконується в ході будівництва будинку своїми силами, в більшості випадків є досить поширеною помилкою. Логіка власника житла в таких ситуаціях цілком зрозуміла. Креслення – є, пластикові труби – легкі, інструмент – в наявності. Так чому б не зібрати все самому, адже це не так вже й складно? Ми були б раді назвати дане питання риторичним, але не можемо. І на це є дуже серйозні причини, засновані на багаторічному досвіді фахівців компанії «SDOM».

Нюанси монтажу водопостачання, які відомі не кожному

Монтаж водопостачання – це не просто з’єднання труб між собою і їх фіксація. В першу чергу, потрібно вміти читати проект, на підставі якого буде прокладатись система водопостачання. Взявши відповідну літературу, не складно буде знайти схематичні відображення різних елементів водопроводу і, в результаті, зрозуміти проект. Однак, у людини, яка не має досвіду в даному питанні, на це піде значно більше часу, ніж у фахівця, який не одну таку систему змонтував.

Але розібратися з тим, що написано в проекті – це лише половина справи. Друга половина представляє собою величезну кількість нюансів, дізнатися які можна виключно в міру отримання досвіду. Саме тому в нашій компанії працюють лише досвідчені фахівці, а якщо ми і беремо на роботу новачка, то перший час йому відводиться виключно роль підмайстри.

Якщо ми почнемо перераховувати всі нюанси, ви можете просто втомитися читати. Тому, ми назвемо основні. Наприклад, кріплення елементів трубопроводу. Вони повинні бути досить міцними і надійними, щоб витримати будь-яке навантаження, яка виявляється на них за допомогою рівня тиску води в трубах. Крім того, кріплення повинні бути грамотно зафіксовані. Досить занурити їх в стіну на кілька міліметрів менше, ніж треба, і вони з часом просто вискочать зі стіни, в результаті чого може утворитися протікання.

Труби системи водопостачання треба прокладати таким чином, щоб в подальшому, в ході установки меблів або монтажу сантехніки вони не заважали. Тому що в іншому випадку доведеться робити негарні отвори в стільниці або ж встановлювати техніку, меблі, не підсовуючи їх до кінця до стіни, що, буває, не тільки зменшить площу приміщення, а й зробить дизайн інтер’єру менш красивим.

І найголовніше, не маючи досвіду монтажу системи водопостачання, неможливо знати, з якими проблемами в ході її експлуатації є ймовірність зіткнутися. У той час як фахівець, маючи досвід усунення таких проблем, в ході монтажу водопостачання «з нуля» виконує свою роботу таким чином, щоб знизити ймовірність виникнення можливих проблем до мінімуму.

Монтаж системи водопостачання фахівцями «SDOM»

Майже 5 років наша компанія працює по всій Київській області, пропонуючи увазі клієнтів послуги з монтажу водопостачання в приватних будинках. За цей час нами реалізовано кілька сотень проектів. І наші фахівці знають про дане питання якщо не все, то дуже і дуже багато.

Крім досвіду і знань в нашому розпорядженні також є все необхідне обладнання, завдяки чому монтаж системи водопостачання у вашому будинку не буде перериватися на пошуки потрібних інструментів. Перш ніж взятися за монтаж, ми уважно оцінюємо проект, складаємо кошторис витрат на матеріали та послуги, і тільки в тому випадку, якщо замовник згоден, приступаємо до виконання роботи.

Звертаючись в нашу компанію, ви також завжди можете розраховувати на безкоштовні консультації з питань монтажу водопостачання, термінів і вартість його виконання нашими фахівцями, а також будь-яким іншим, що належать до установки системи подачі води, оскільки ми беремо гроші виключно за зроблену роботу.

«SDOM» – це якісний монтаж систем водопостачання будь-якого рівня складності.


Залишилися питання?
Заповніть заявку

і ми відповімо на них в найближчий час!